Z obyčajného venčenia život ohrozujúca dráma: Psíčkar v Devínskej Novej Vsi vytiahol na muža nôž


Dráma počas venčenie: Psíčkar v Denískej Novej Vsi ohrozoval muža nožom

Foto: Z obyčajného venčenia život ohrozujúca dráma: Psíčkar v Devínskej Novej Vsi vytiahol na muža nôž
Foto: unsplash.com

Obyčajná prechádzka so psom sa z ničoho nič zmenila na nočnú moru. Policajti boli 12. mája v popoludní vyslaní na Eisnerovu ulicu v Devínskej Novej Vsi. Počas venčenia psa malo dôjsť k potýčke dvoch mužov. 

Psíčkar Maroš M., ktorý má 59 rokov, venčil svojho psa na vôdzke, keď v tom začal štekať na neznámeho muža. Ten Maroša upozornil, aby si dával na domáceho miláčika pozor. Reakcia však bola celkom iná, akú zrejme čakal. Maroš v amoku vytiahol nôž s čepeľou 30 centimetrov. Priložil ho mužovi ku krku a začal sa mu vyhrážať. 

„Privolaní policajti muža s nožom na mieste činu obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov mu poverený príslušník vzniesol obvinenie z trestného činu nebezpečného vyhrážania. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ informuje polícia.



Najnovšie zo Slovenska

Najnovšie v Bratislavskom kraji